600-268-679   /   e-mail: techmont@onet.eu

Witaj na stronie TechMont !

Produkujemy przyczepy rolnicze jednoosiowe o ładowności 3,5T oraz 5T oraz tandemy typu „SAM” na indywidualne zamówienie klienta 7T i 10T, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, powszechnie używanych w branży. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy przyczep, skrzyń ładunkowych. Zajmujemy się także tworzeniem konstrukcji stalowych, oferujemy usługi spawalnicze oraz ślusarskie. Dowiedz się więcej

O FirmieProdukujemy przyczepy rolnicze jednoosiowe o ładowności 3500kg (T-151/1) oraz 5000 kg (T-151/2). Przyczepy posiadają homologację, a ich wykonanie jest zgodne z dyrektywami UE dzięki czemu posiadają Certyfikat CE. Wykonujemy również  tandemy typu „SAM” na indywidualne zamówienie klienta, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, powszechnie używanych w naszej branży. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy uszkodzonych przyczep, skrzyń ładunkowych. Zajmujemy się również tworzeniem konstrukcji stalowych, posiadamy w ofercie usługi spawalnicze oraz ślusarskie.      Naszą ofertę stanowią głównie jednoosiowe przyczepy ciżarowo-rolnicze  o ładowności 3,5T oraz 5T, wykonujemy również tandemy o ładowności 7T, 10T i 12T, w ofercie posiadamy też platformy do zbioru warzyw. Nasza produkcja oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych uznanych marek na rynku europejskim.

Zbudowane przez nas produkty cieszą się dużą popularnością poprzez bardzo solidne wykonanie oraz współprace z wieloma dużymi firmami produkującymi przyczepy rolnicze na terenie naszego kraju.Jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zlecenie, nawet te bardzo nietypowe w sposób rzetelny, solidny a przede wszystkim za rozsądną cenę.


Współpraca z nami się opłaca!!!